قوی و موثر در بیش از ۹۰ کشور جهان

گروه زنـر مینول آلمان (Minol  ZENNER) یکی از تولیدکنندگان پیشرو تجهیزات و ارائه دهنده گان خدمات مربوط به اندازه گیری مصارف آب و انرژی و هزینه های آن در سطح جهان می باشد .

  • شرکت Zenner International GmbH & Co. KG با تمرکز بر مهندسی انرژی و تجهیزات اندازه گیری پیشرفته در حوزه انرژی ، آب و سیستم های مدیریت از راه دور نوین
  • شرکت Minol Messtechnik  Leinfelden- Echterdinger با تمرکز بر مدیریت انرژی ، خدمات جامع محاسبه و صدور صورحساب در حوزه انرژی و آب

 

هر دو شرکت ، شرکت هایی با محصولات باکیفیت و با مالکیت و مدیریت خانوادگی هستند که با سازمان یافتگی بین المللی خود بیش از ۲۰۰۰ پرسنل در سراسر دنیا دارند.

هیچ شرکت یا گروه شرکت دیگری در دنیا مانند گروه  زنر – مینول ( Minol  ZENNER )  نیست که دو بخش خدمات محاسبه و حسابداری(Billing Service) وتولید تجهیزات اندازه گیری(Measurement Instruments) را با هم و یکجا عرضه نماید.

 

شرکت مینول یک شرکت حسابرسی بین المللی مطرح در سطح جهان است که با ۶۰ سال سابقه خود در جهان و بیش از ۹۰۰ مرکز خدمات در سراسر آلمان مشغول به فعالیت می باشد. تنها درآلمان سالانه مصرف آب و انرژی بیش از ۹ میلیون مشترک  مورد قرائت و سرویس دهی قرار می گیرند.

شرکت زنر در سال ۱۹۰۳ توسط  Karl Adolf Zenner  در ساربروکن آلمان تاسیس شد ، زنر تا کنون فعالیتی مستمر در حوزه اندازه گیری انرژی و آب داشته بطوریکه بارها جوایز معتبری از جمله Saarland  را کسب کرده است و با تولید طیف گسترده ای از محصولات اندازه گیری، استانداردهای این گروه از محصولات را برای سال های متمادی تعیین نموده است .

زنر با تولید سالیانه بیش از ۴ میلیون محصول شامل  انرژی میتر، کنتور های دیجیتال و هوشمند آب، کنتور های دیجیتال و هوشمند گاز و تجهیزات مدیریت و قرائت مرکزی به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های فعال در حوزه اندازه گیری  در جهان، شناخته می شود .

 با وجود شعبات و مراکز توزیع در بیش از ۴۰ کشور و برخورداری از مشتریان در حدود ۹۰ کشور ، زنر – مینول ( Minol  ZENNER ) به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های پیشرو در تجهیزات و خدمات انرژی دارای حضور بین المللی قوی می باشد .

 

امروز، با تـوجه به افزایش اهمیت انرژی و صرفه جویی در مصارف آب و انرژی در ایران و ایجاد نیاز به ارائه راه حل های منطقی با حداقل هزینه جهت هوشمندسازی ، تفکیک و اندازه گیری دقیق مصارف آب و انرژی به  مصرف کنندگان ایرانی ، شرکت زنر – مینول از طریق عامل انحصاری منطقه ایران ، ” گروه شـرکت های راهبـرد ” ارائه دهنده کلیه محصولات و خدمات خود به کشور ایران می باشد .

minol_zenner