صدور صورتحساب آب و انرژی مجتمع های ساختمانی

۲۶ آبان ۱۳۹۷ | دسته‌بندی: خدمات

 

مهمترین هدف از بکارگیری سامانه ساب میترینگ در مجتمع های ساختمانی تقسیم عادلانه هزینه ها به نسبت میزان مصرف میان مشترکین می باشد. در چنین پروژه هایی شرکت های توزیع کننده نسبت به صدور قبض اصلی برای یک کنتور حجمی (Bulk meter) اقدام می کنند.

بنابرین سیستم ساب میترینگ باید قابلیت تولید قبوض فرعی منطبق بر تعرفه های شرکت توزیع کننده را داشته باشد.

 

یکی از مهمترین مزایای بسته ارائه شده توسط گروه راهبرد زنر در این بخش از خدمات، مستتر شده است.

این شرکت در راستای ارائه خدمات کاربردی به مشتریان خود، اقدام به راه اندازی یک سرویس نرم افزاری جامع SAAS کرده است.

SAAS یا Software as a Service نوعی مدل ارائه نرم افزار می باشد که در آن، نرم افزار و اطلاعات مربوط به آن به طور کامل و یکپارچه بر روی سرور ابری (Cloud) مستقر شده اند و دسترسی مشترکان به نرم افزار به سادگی و تنها با کمک یک مرورگر وب امکان پذیر خواهد بود.

از آنجایی که نرم افزار روی سرور های شرکت راهبرد زنر نگهداری می شود، پروژه نیازی به تهیه هیچ نوع سخت افزاری نظیر سرور، رک، UPS، نیروی نگهدار و.. برای استقرار نرم افزار ندارد. همچنین هزینه های نصب، تعمیرات، نگهداری، بروز رسانی و … نیز در این مدل برای مصرف کننده وجود ندارد.

همچنین علی رغم اینکه دسترسی کلیه مشترکین به ریز مصارف خود و دسترسی مدیر ساختمان به کلیه مصارف، خطاها، هزینه ها و قبوض از طرق متنوع نظیر پرتال تحت وب و اپلیکیشن موبایلی میسر می باشد، کلیه خدمات اجرایی نظیر محاسبه و بروزرسانی تعرفه ها، صدور قبوض، ارسال قبوض به مشترکین، پیگیری پرداخت ها و پاسخ گویی به سوالات مشترکین به عنوان یک خدمت توسط راهبرد زنر صورت می پذیرد.

در این مدل ارائه نرم افزار، هیچ هزینه اولیه ای به پروژه و مشترکین تحمیل نشده و هزینه های خدمات در قالب آبونمان در قبض های صادر شده لحاظ می گردد.

همچنین راهبرد زنر بسته های خدماتی متنوعی را از حیث امکانات سامانه طراحی کرده که این امر، مشترکین و پروژه ها را قادر می سازد متناسب با نیاز خود بسته مورد نظر را سفارش دهند.

مطالب مرتبط